3 Shape Scanner D8103Shape D810 Diş Tarayıcı yüksek hızda tarama ile yepyeni verimlilik


Yeni ve benzersiz Doku tarama özelliği artı 5,0 megapiksel kamera, 3Shape D810 tarayıcının piyasadaki en gelişmiş 3D tarama teknolojileri. Tasarımı implant köprü ve barları ile bağlantılı 3D tarama çok yüksek doğruluk verir.

3Shape en D810 serisi tarayıcılar bu endikasyonlar için güvenilir veri sağlayabileceği birkaç özelliği arasındadır. Tam dokular ve kurşun kalem marjin çizgilerini tesbit eder. İmplant köprü ve barlı sistemleri yüksek çözünürlükte scanner yapar.

Dental System’in™ D800/D810 tarayıcıları özgün Model Taramayı desteklerler, böylece fiziki model üzerinde elle karakalem çizilmiş kenarı dahi hassas bir şekilde algılayabilir. Yazılım elle çizilen kenarı otomatik olarak algılayıp onu koping için 3D bir kenara dönüştürür. Marj kenarı mükemmel konumlandırma için birkaç tıklama ile doğru bir şekilde ayarlanabilir.


Özgün ve üretken iş akışıyla komple diş takımını tek bir birim gibi şekillendirebilir böylece tasarım boyunca özgün gülme yapısını ve dişler arasındaki ilişkiyi sürekli olarak muhafaza edebilirsiniz. Diş takımının tümüyle komple gülüşü canlandırarak, kütüphanelerden veya taramadan bir tek diş alıp ekleyebilir ve kendi gülme şablonunuzu oluşturabilirsiniz.