Artex Yüzarkı


Hassas hareket simülatörleri olan Artex artikülatörleri, diş teknisyeni ve hekimler için 'hastanın ağrısız arkadaşları' olarak kabul ediliyor. Dayanıklı karbon fiber materyalinin kullanıldığı üründe taban, üst ve arka kısım üzerinde çalışma pozisyonu bulunuyor. Kullanılabilir yüksekliğin 10 mm. artması nedeniyle üst model için daha fazla alan kazandıran sistem, geliştirilmiş yeni dizaynı sayesinde tüm bölgelerden optimum görüş elde edebiliyor.

Pratik ve güvenilirliği nedeniyle tercih edilen atrikülatörlerde, hasta hareketlerinin taklit edilerek çalışılması için bir yüz arkı gerekiyor. Bu sebeple üretilen Artex yüz arkı, sadece iki dakika içerisinde kranium/aks ilişkisini hastanın anatomisine göre belirleyebiliyor.

Yüz arkı kaydı fonksiyonel bozuklukların teşhisi ve tedavisinin yanı sıra, hasta başında harcanan uyulmama sürecini azaltıyor. Kaydın laboratuvara emniyetli bir biçimde transfer edilebilmesi için universal eklem ve ısırma çatalı yüz arkından çıkartılarak transfer standına takılıyor ve alçıyla fiske ediliyor. Alçı donduktan sonra universal eklem çıkarılıyor. Veri bu şekilde laboratuvara taşınırken muayenehanedeki hekim de alçıyla çalışmaktan kurtuluyor.

 
     
     

ARTEX YÜZARKI GALERİ
     
     
ARTEX YÜZARKI POWER POINT SUNUMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...